Только правда

Блог Александра Никонорова

Заява УНА – УНСО з приводу провокацій, які готує влада для введення надзвичайного стану

Влада, яка перейшла точку неповернення і розуміє, що немає жодного шансу залишитись при владі у законний спосіб, готова чинити найбрудніші провокації для того щоб ввести надзвичайний стан, придушити протести та встановити у державі тотальну диктатуру.

У нашої політичної сили з’явилась інформація, що найближчим часом проти нас влада готує брудну провокацію, яка полягає у наступному, вночі силовими структурами буде здійснено напад на офіс УНА – УНСО при цьому в приміщення буде занесено зброю, гранати та вибухівки, а керівництво партії та членів будуть затримувати та звинувачувати за статтею109 кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)

В свою чергу ми заявляємо наступне, УНА-УНСО є частиною загально національних сил і бере участь в акціях протесту виключно на законних засадах, і якщо завтра нас звинуватять у вище викладеному, то це є не що інше, як брутальна провокація з боку влади.

una-unso.in.ua

 

Метки: ,

Ваш отзыв

Обратите внимание! Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.