Только правда

Блог Александра Никонорова

В Луганську створено команду молоді В. Кличка

У серпні 2013 року в Луганську офіційно з’явилася команда молоді В. Кличка. Команда молоді В. Кличка – це незалежна громадська організація,об’єднання небайдужої молоді під егідою Віталія Кличка. Діяльність якої спрямована на розвиток молоді, формування та зміцнення нового покоління ділової та політичної еліти країни на засадах демократії та верховенства права. Реалізація конкретних дій та мережі проектів, котрі націлені на перетворення сучасної авторитарної держави на нормальну європейську країну. Слід зазначити, що ця організація є абсолютно незалежною від партії УДАР, на відміну від молодіжного крила партії. Але, це не означає, що члени команди молоді В. Кличка не можуть бути членами партії УДАР та приймати участь у її заходах.

Першою ініціативою команди стало започаткування в Луганську першої «Школи дебатів» в якій можуть прийняти всі охочі та навчитися ораторському мистецтву, зваженій аргументації та мистецтву переконання. Вже відбулося три школи. Остання відбулася 19 вересня.

Як зазначає координатор Луганського осередку команди молоді В. Кличка – Пащуков Сергій: «Головною метою діяльності організації буде створення потужного центру впливу молоді, яка прагне позитивних змін в країні. І ця мета є досяжною, адже переважна кількість прихильників політики В. Кличка та партії УДАР є освіченими людьми із вищою освітою, які знають що майбутнє залежить лише від них».

Слід зазначити, що офіційна презентація команди молоді в Луганську відбудеться наприкінці листопаду. Більше інформації про команду та «Школу дебатів» ви можете знайти тут: http://vk.com/molod_klichko_lugansk

Метки: , ,

Ваш отзыв

Обратите внимание! Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.